Janusz Olszewski

Ekspert finansowy – ubezpieczenia

W ramach swojej działalności pomagam w pozyskaniu finansowania na następujące cele i marzenia klientów

 

ubezpieczenia

Ubezpieczenie nieruchomości

Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie wielu moich klientów (w większości przypadków realizowane z pomocą kredytu hipotecznego). Nie pozwól, żeby zły los przekreślił raty i odebrał Ci nieruchomość, na którą ciężko pracujesz. Pomogę Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie Twojego domu lub mieszkania, tak, abyś każdej nocy mógł spać spokojnie. Pożar, zalanie, kradzież czy przepięcia – nie będziesz już musiał martwić się o to, że zostaniesz z niczym, gdyby doszło do powyższych nieszczęść.

.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie

To jest niesamowite, ile dziennie osób płacze ze szczęścia z powodu tego, że zdecydowało się na ubezpieczenie życia i zdrowia. Dzięki temu, w bardzo trudnej, nieprzewidzianej sytuacji, ubezpieczyciel pokrywa gigantyczne czasem koszty leczenia, które musiałyby pójść z ich prywatnej kieszeni, gdyby nie byli ubezpieczeni. Pomogę Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenie Twojego życia i zdrowia. Tak, abyś mógł spokojnie cieszyć się życiem każdego dnia, nie martwiąc o nagłą utratę środków do życia przez Twoją rodzinę.

Te dwa produkty (ubezpieczenie nieruchomości oraz ubezpieczenie na życie i zdrowie) to nieodzowne elementy zabezpieczenia siebie, rodziny i majątku przy długoterminowych kredytach zabezpieczonych hipotecznie.

    Skontaktuj się ze mną